KENNISGEWINGS

  OVK Toppresteerders video beskikbaar, kliek hier          Omsendskrywe aan Graanprodusente oor Somergewasse inname - kliek hier        

OVK BESTUURSKOMITEE

LEES MEER OOR ONS BESTUURSKOMITEE
Mev Mariëtte Claasen
Mev Mariëtte Claasen

Bestuurder: Menslike Hulpbronne

Telefoon: 051 923 4799

Selfoon: 066 476 6848

E-pos: mariettec@ovk.co.za

Mnr Pieter de Wet
Mnr Pieter de Wet

Bestuurder Aankope en Krediteure

Tel nr: 051 923 4570

Sell nr: 082 377 4595

E-pos: pieterdw@ovk.co.za

Mnr Martin Ehlers
Mnr Martin Ehlers

Bestuurder: Kliëntefinansiering

Tel: 051 923 4519

Selfoon; 082 049 9634

E-pos: martine@ovk.co.za

Mnr Louis Fourie
Mnr Louis Fourie

Bestuurder: Handel Meganisasie en Brandstof: Wesstreek

 Verantwoordelik vir: Britstown, Edenburg, Fauresmith, Hopetown, Koffiefontein, Oranjerivier, Petrusville, Prieska, Reddersburg, Rietrivier, Strydenburg & Trompsburg

Telefoon: 053 203 9200

Selfoon:  082 823 0223

E-Pos: louisf@ovk.co.za

Streek: Wes

Stad/Dorp: Hopetown


Mnr Frans Hugo
Mnr Frans Hugo

Bestuurder: Vesel & Lewende Hawe

Suid- en Wes Kaap

Selfoon: 082 854 9468

E-Pos : fdhugo@cmw.co.za 



Mnr Armandt Horne
Mnr Armandt Horne

Bestuurder: Handel , Meganisasie en Brandstof : Suidelike Streek

Verantwoordelik vir: Colesberg, Cradock, Graaff- Reinett, Hofmeyr, Middelburg, Mortimer, Port Elizabeth, Queenstown, Somerset-Oos, Steynsburg & Willowmore


Telefoon: 048 881 3484

Selfoon: 083 281 1133

E-Pos: armandth@ovk.co.za

Streek: Suid

Stad/Dorp: Cradock



Mnr Heinrich Victor
Mnr Heinrich Victor

Operasionele Bestuurder: Vesel Port Elizabeth

Telefoon: 041 406 7500

Selfoon: 066 222 8002

E-pos: heinrichv@ovk.co.za


Mnr Heinrich Roos
Mnr Heinrich Roos

Bestuurder: Meulens

Telefoon: 051 923 4500

Selfoon: 083 878 3160

E-Pos: heinrichr@ovk.co.za



Me Hester Maree
Me Hester Maree

Bestuurder: Finansies


Telefoon: 051 923 1733

E-Pos: hesterm@ovk.co.za




Mnr Henk van der Westhuizen
Mnr Henk van der Westhuizen

Bedryfsbestuurder: Graan


Telefoon: 051 051-0111592

Selfoon: 084 951 1881

E-Pos: henkvdw@ovk.co.za


Mnr Tink Strydom
Mnr Tink Strydom

Bestuurder: Lewende Hawe Suid

Telefoon: 041 368 8719

Selfoon: 082 555 1199

E-Pos: tinks@ovk.co.za


Mnr Hannes Michau
Mnr Hannes Michau

Bestuurder:  Handel en Brandstof - Noordstreek 


Verantwoordelik vir :  Arlington, Brandfort, Clocolan, Excelsior, Ficksburg, Fouriesburg, Hobhouse, Ladybrand, Paul Roux, Rosendal, Senekal, Steynrus,Tweespruit, Ventersburg, Verkeerdevlei & Winburg.


Telefoon:  051 933 7662

Selfoon:  082 826 1600

Email: hannesm@ovk.co.za


Mnr Johan Scholtz
Mnr Johan Scholtz

Bestuurder: Lewendehawe en Vesel : Noord

Telefoon: 051 9234500

Selfoon: 083 452 9557

E-Pos: johans@ovk.co.za





Mnr Pierre van der Vyver
Mnr Pierre van der Vyver

CMW Bestuurder: Mohair

Telefoon: 041 583 1941

Selfoon: 082 854 9120

E-Pos: pvdvyver@cmw.co.za


Mnr Dennis van Vreden
Mnr Dennis van Vreden

Bestuurder: Menslike Hulpbronne en Opleiding


Telefoon: 051 923 4580

Selfoon: 082 823 0221

E-Pos: dennisvv@ovk.co.za


Mnr Floris Walters
Mnr Floris Walters

Bestuurder: OVK Lewende Hawe en Gariep


Telefoon: 053 203 9271

Selfoon: 082 319 9685

E-Pos: florisw@ovk.co.za


Mnr Izak Marais
Mnr Izak Marais

Bestuurder : Handel Sentraal

Verantwoordelik vir : Aliwal-Noord/North, Barkly-Oos/ East, Bethulie, Boesmanskop, Burgersdorp, Dewetsdorp, Dordrecht, Elliot, Jamestown, Lady Grey, Molteno, Rouxville, Smithfield, Wepener & Zastron


Telefoon: 051 653 1855

Selfoon: 082 377 2814

E-Pos: izakm@ovk.co.za

Streek: Sentraal

Stad/Dorp: Burgersdorp



Mnr Jan Kruger
Mnr Jan Kruger

Bestuurder: Graan

Telefoon: 051 011 1592

Selfoon: 082 444 2899

Epos:  jank@ovk.co.za


Mnr Rudolph Laubscher
Mnr Rudolph Laubscher

Bestuurder: Interne Oudit & Inligtingstegnologie


Telefoon: 051 923 4537

Selfoon: 082 785 9094

E-Pos: rudolphl@ovk.co.za


Korporatiewe Video

OVK Video
OVK Video
Lees Meer

Dokumente

Nuutste Dokumente
Nuutste Dokumente
Lees Meer

Kalender

Kalender
Kalender
Lees Meer

OVK Nuus

OVK Nuus Junie 2019
OVK Nuus Junie 2019
Adverteer Hier Lees Meer