KENNISGEWINGS

  OVK Bystandsfonds / OVK Benevolent Fund - kliek hier vir meer inligting / click here for more information        

OVK BESTUURSKOMITEE

LEES MEER OOR ONS BESTUURSKOMITEE
Ernst Viljoen
Ernst Viljoen

Streekbestuurder: Handel & Brandstof (Suidstreek)

Landlyn: 048 881 3484
Selfoon: 076 821 6711
E-pos: ernstv@ovk.co.za

Verantwoordelik vir:
Colesberg, Cradock, Graaff- Reinett, Hofmeyr, Middelburg, Mortimer, Port Elizabeth, Queenstown, Somerset-Oos, Steynsburg, Tarkastad & Willowmore

Dries van der Linde
Dries van der Linde

Bestuurder: Graan (Operasionele Bestuur)

Landlyn: 051 011 1592  
Selfoon: 082 805 1698  
E-pos: driesvdl@ovk.co.za



Christel Basson
Christel Basson

Bestuurder: Bemarking & Kommunikasie

Landlyn: 051 923 4798
Selfoon: 082 775 9207
E-pos: christelb@ovk.co.za

Kobus Theron
Kobus Theron

Streekbestuurder: Handel & Brandstof (Wesstreek)

Landlyn: 053 203 9200
Selfoon: 082 449 8400  
E-pos: kobust@ovk.co.za

Verantwoordelik vir:
Britstown, Edenburg, Fauresmith, Hopetown, Koffiefontein, Oranjerivier, Petrusville, Prieska, Reddersburg, Rietrivier, Strydenburg & Trompsburg



Wimpie Fourie
Wimpie Fourie

Bestuurder: Versekering

Landlyn: 051 923 4567
Selfoon: 083 310 0556
E-pos: wimpief@ovk.co.za


Johan Scholtz
Johan Scholtz

Bestuurder: Lewende Hawe

Landlyn: 051 923 4522
Selfoon: 083 452 9557
E-pos: johans@ovk.co.za


Louis Fourie
Louis Fourie

Bestuurder: Graan

Landlyn: 051 011 1592
Selfoon: 082 823 0223
E-pos: louisf@ovk.co.za


Rudolph Laubscher
Rudolph Laubscher

Bestuurder: IT
(Inligtingstegnologie)

Landlyn: 051 923 4537
Selfoon: 082 785 9094
E-pos: rudolphl@ovk.co.za



Izak Marais
Izak Marais

Streekbestuurder: Handel
(Sentraal)

Landlyn: 051 653 1855
Selfoon: 082 377 2814
E-pos: izakm@ovk.co.za

Verantwoordelik vir:
Aliwal-Noord/North, Barkly-Oos/ East, Bethulie, Boesmanskop, Burgersdorp, Dewetsdorp, Dordrecht, Elliot, Jamestown, Lady Grey, Molteno, Rouxville, Smithfield, Wepener & Zastron


Hannes Michau
Hannes Michau

Bestuurder: Handel en Brandstof
(Noordstreek)

Landlyn: 051 933 7662
Selfoon: 082 826 1600
Email: hannesm@ovk.co.za

Verantwoordelik vir:
Arlington, Brandfort, Clocolan, Excelsior, Ficksburg, Fouriesburg, Hobhouse, Ladybrand, Paul Roux, Rosendal, Senekal, Steynrus,Tweespruit, Ventersburg, Verkeerdevlei, Winburg


Dennis van Vreden
Dennis van Vreden

Bestuurder: Menslike Hulpbronne en Opleiding

Landlyn: 051 923 4580
Selfoon: 082 823 0221
E-pos: dennisvv@ovk.co.za


Heinrich Roos
Heinrich Roos

Bestuurder: Meulens

Landlyn: 051 923 4500
Selfoon: 083 878 3160
E-pos: heinrichr@ovk.co.za



Frans Hugo
Frans Hugo

Bestuurder: Vesel Verkryging
(Suid- en Wes-Kaap)

Landlyn: 028 514 2072
Selfoon: 082 854 9468
E-pos: fransh@ovk.co.za 



Mariëtte Claasen
Mariëtte Claasen

Assistent Bestuurder: Menslike Hulpbronne

Landlyn: 051 923 4799
Selfoon: 082 563 8069
E-pos: mariettec@ovk.co.za


Willie Dietrechsen
Willie Dietrechsen

Bestuurder:
Meganisasie & Motors

Landlyn: 051 923 4500
Selfoon: 082 608 6352
E-pos: willied@ovk.co.za



Tink Strydom
Tink Strydom

Bestuurder: Vesel, Operasioneel en Verkryging (Oos-Kaap)

Landlyn: 041 4067500
Selfoon: 082 555 1199
E-pos: tinks@ovk.co.za


Pieter de Wet
Pieter de Wet

Bestuurder:
Aankope en Krediteure

Landlyn: 051 923 4570
Selfoon: 082 377 4595
E-pos: pieterdw@ovk.co.za


Martin Ehlers
Martin Ehlers

Bestuurder:
Kliëntefinansiering

Landlyn: 051 923 4519
Selfoon; 082 049 9634
E-pos: martine@ovk.co.za


Chris Serfontein
Chris Serfontein

Bestuurder: Finansies & Interne Oudit

Landlyn: 051 923 4643
Selfoon: 074 588 1222
E-pos: chriss@ovk.co.za


John Melville
John Melville

Bestuurder:
Veselverkryging (Noord)

Landlyn: 051 011 1592
Selfoon: 082 854 8795
E-pos: johnm@ovk.co.za

Korporatiewe Video

OVK Korporatiewe Video 2019
OVK Korporatiewe Video 2019
Lees Meer

Dokumente

Nuutste Dokumente
Nuutste Dokumente
Lees Meer

Veilings

Veilings
Veilings
Lees Meer

OVK Nuus

OVK Nuus September 2021
OVK Nuus September 2021
Adverteer Hier Lees Meer