OVK BESTUURSKOMITEE

LEES MEER OOR ONS BESTUURSKOMITEE
Mev Mariëtte Claasen
Mev Mariëtte Claasen

Bestuurder:
Menslike Hulpbronne

Landlyn: 051 923 4799
Selfoon: 066 476 6848
E-pos: mariettec@ovk.co.za

Mnr Pieter de Wet
Mnr Pieter de Wet

Bestuurder:
Aankope en Krediteure

Landlyn: 051 923 4570
Selfoon: 082 377 4595
E-pos: pieterdw@ovk.co.za

Mnr Martin Ehlers
Mnr Martin Ehlers

Bestuurder:
Kliëntefinansiering

Landlyn: 051 923 4519
Selfoon; 082 049 9634
E-pos: martine@ovk.co.za

Mnr Louis Fourie
Mnr Louis Fourie

Streekbestuurder: Handel Meganisasie en Brandstof (Wesstreek)

Landlyn: 053 203 9200
Selfoon: 082 823 0223
E-pos: louisf@ovk.co.za

Verantwoordelik vir:
Britstown, Edenburg, Fauresmith, Hopetown, Koffiefontein, Oranjerivier, Petrusville, Prieska, Reddersburg, Rietrivier, Strydenburg & Trompsburg


Mnr Frans Hugo
Mnr Frans Hugo

Bestuurder: Vesel Verkryging
(Suid- en Wes-Kaap)

Landlyn: 028 514 2072
Selfoon: 082 854 9468
E-pos: fransh@ovk.co.za 



Mnr Armandt Horne
Mnr Armandt Horne

Streekbestuurder: Handel, Meganisasie & Brandstof (Suidstreek)

Landlyn: 048 881 3484
Selfoon: 083 281 1133
E-pos: armandth@ovk.co.za

Verantwoordelik vir:
Colesberg, Cradock, Graaff- Reinett, Hofmeyr, Middelburg, Mortimer, Port Elizabeth, Queenstown, Somerset-Oos, Steynsburg, Tarkastad & Willowmore


Mnr Rudolph Laubscher
Mnr Rudolph Laubscher

Bestuurder: IT
(Inligtingstegnologie)

Landlyn: 051 923 4537
Selfoon: 082 785 9094
E-pos: rudolphl@ovk.co.za



Mnr Izak Marais
Mnr Izak Marais

Streekbestuurder: Handel
(Sentraal)

Landlyn: 051 653 1855
Selfoon: 082 377 2814
E-pos: izakm@ovk.co.za

Verantwoordelik vir:
Aliwal-Noord/North, Barkly-Oos/ East, Bethulie, Boesmanskop, Burgersdorp, Dewetsdorp, Dordrecht, Elliot, Jamestown, Lady Grey, Molteno, Rouxville, Smithfield, Wepener & Zastron


Mnr Hannes Michau
Mnr Hannes Michau

Bestuurder: Handel en Brandstof
(Noordstreek)

Landlyn: 051 933 7662
Selfoon: 082 826 1600
Email: hannesm@ovk.co.za

Verantwoordelik vir:
Arlington, Brandfort, Clocolan, Excelsior, Ficksburg, Fouriesburg, Hobhouse, Ladybrand, Paul Roux, Rosendal, Senekal, Steynrus,Tweespruit, Ventersburg, Verkeerdevlei, Winburg


Mnr Dennis van Vreden
Mnr Dennis van Vreden

Bestuurder: Menslike Hulpbronne en Opleiding

Landlyn: 051 923 4580
Selfoon: 082 823 0221
E-pos: dennisvv@ovk.co.za


Mnr Heinrich Roos
Mnr Heinrich Roos

Bestuurder: Meulens

Landlyn: 051 923 4500
Selfoon: 083 878 3160
E-pos: heinrichr@ovk.co.za



Me Hester Maree
Me Hester Maree

Bestuurder: Finansies

Landlyn: 051 923 1733
E-pos: hesterm@ovk.co.za




Mnr Heinrich Victor
Mnr Heinrich Victor

Bestuurder: Veselbedryf

Landlyn: 041 406 7500
Selfoon: 066 222 8002
E-pos: heinrichv@ovk.co.za


Mnr Henk van der Westhuizen
Mnr Henk van der Westhuizen

Bedryfsbestuurder: Graan

Landlyn: 051 011 1592
Selfoon: 084 951 1881
E-pos: henkvdw@ovk.co.za


Mnr Tink Strydom
Mnr Tink Strydom

Bestuurder: Veselverkryging (Oos)

Landlyn: 041 4067500
Selfoon: 082 555 1199
E-pos: tinks@ovk.co.za


Mnr Anton Jordaan
Mnr Anton Jordaan

Bestuurder: Versekering

Landlyn: 051 923 4567
Selfoon: 071 554 8439
E-pos: antonj@ovk.co.za


Mnr Chris Serfontein
Mnr Chris Serfontein

Bestuurder: Interne Oudit

Landlyn: 051 923 4643
Selfoon: 074 588 1222
E-pos: chriss@ovk.co.za

Korporatiewe Video

OVK Korporatiewe Video 2019
OVK Korporatiewe Video 2019
Lees Meer

Dokumente

Nuutste Dokumente
Nuutste Dokumente
Lees Meer

Kalender

Kalender
Kalender
Lees Meer

OVK Nuus

OVK Nuus Desember 2019
OVK Nuus Desember 2019
Adverteer Hier Lees Meer