KENNISGEWINGS

  OVK Bystandsfonds / OVK Benevolent Fund - kliek hier vir meer inligting / click here for more information        

Versekering

Lees Meer oor PRODUKTE EN DIENSTE
Versekering

Versekering

Daar in tye van nood.

OVK Versekeringsmakelaars lewer ‘n omvattende reeks produkte en dienste, met die klem op korttermyn versekering, persoonlike- of landbouversekering, kommersiële versekering en oesversekering.

Verder fokus OVK Versekerings makelaars daarop om die regte dekking met kompeterende premies te verskaf asook om eisediens op hoë standaard te lewer.

Met bogenoemde beskerming in aanmerking geneem en in ons voortgesette poging om u belange te beskerm, het OVK Versekering ‘n markleidende versekeringsproduk, naamlik Advantage, gevestig. Geakkrediteerde versekeringsdeskundiges ontleed kliënte se bestaande portefeuljes om risiko en versekeringsbehoeftes te bepaal. OVK Versekeringsmakelaars is ‘n gemagtigde finansiële diens verskaffer met FSP lisensienr 909.


OVK Versekeringspan





Aliwal-Noord
 Paul du Toit
 082 374 4984
 alnverseker2@ovk.co.za



Bloemfontein
 Piet Duvenhage
 082 462 7242
 pietd@ovk.co.za



Burgersdorp
 
Hennie de Bruin
 082 771 6969
 henniedb@ovk.co.za



Clocolan
 
Chantelle Nienaber
 082 823 0213
 chantellen@ovk.co.za












Cradock
 Adriaan Coetzee
 082 850 0642
 adriaanc@ovk.co.za



Ficksburg
 Johan du Toit
 082 823 0215
 johandt@ovk.co.za



Ficksburg
 Snowy Letlaka
 051 933 7600
 fkbverseker@ovk.co.za



Hopetown
 
Bossie du Raan
 082 373 9107
 bossiedr@ovk.co.za












Hopetown
 
Juanine Scheün
 082 823 0212
 htneise@ovk.co.za



Hopetown
 
Neil Strauss
 082 940 9478
 neils@ovk.co.za



Hopetown
 
Petrus Maree
 082 373 9104
 htneise@ovk.co.za



Ladybrand
 Anton Jordaan
 (Bestuurder)
 071 554 8439
 antonj@ovk.co.za














Ladybrand
 Gary Middleton
 082 825 7186
 garym@ovk.co.za



Ladybrand
 Henku van Zyl
 082 578 4428
 henkuvz@ovk.co.za