OVK KONTAK BESONDERHEDE

HOE KAN ONS U HELP VANDAG?
Hoofkantoor Kontakbesonderhede

Tel: 051 923 4500
Faks: 051 923 4584
E-mail: ovk@ovk.co.za

Fisiese Adres

Dan Pienaar 19

Ladybrand

Vrystaat

9745

Posadres

Posbus 96
Ladybrand
Vrystaat
9745

Bank Besonderhede

ABSA BANK

Tak: Ladybrand
Takkode: 63-09-34
Rekening: Lopende Rekening
Naam van Rekening: OVK Bedryf BPK
Rekeningnommer: 2020 000 018
Internet Begunstigde:030 00 71


EERSTE NATIONALE BANK

Tak: Ladybrand
Takkode: 23-07-33
Rekening: Lopende Rekening
Naam van Rekening: OVK Bedryf BPK
Rekeningnommer:621 768 64851


STANDARD BANK

Tak: Ladybrand
Takkode: 05-56-33
Rekening: Lopende Rekening
Naam van Rekening: OVK Bedryf BPK
Rekeningnommer: 24 05 70 90 1

Kliek op die blokkie hieronder om voort te gaan.





Bedryfspunt Opspoorder

Landbou red ekonomie


Landbou red ekonomie

Lees Meer

Graan SA Nuus: Mieliesomme


Graan SA Nuus:  Mieliesomme

Lees Meer

Koringtarief laagste in 18 maande


Koringtarief laagste in 18 maande

Lees Meer

Onteiening: Hoe werk dit?


Onteiening: Hoe werk dit?

Lees Meer

Chris Burgess: SA boere staan uit in VSA


Chris Burgess: SA boere staan uit in VSA

Lees Meer

Dorp
Tel
E-pos
Bloemfontein 0510111592
Clocolan - Silo 0519439122 cclsilo@ovk.co.za
Cradock - Silo 0488811662 cdksilo@ovk.co.za
Elliot - Silo 0459312344
Ficksburg - Silo 0519337624 fkbsilo@ovk.co.za
Fouriesburg - Silo 0582230218 frbsilo@ovk.co.za
Havengabrug - Silo 0823739108 hbgsilo@ovk.co.za
Ladybrand - Bemarking / Marketing 0519234732
Ladybrand - Verkryging / Procurement 0519234732
Marseilles - Silo 0519243071 mslsilo@ovk.co.za
Modderpoort - Silo 0519243021 mdpsilo@ovk.co.za
Morgenzon - Silo 0512038036 mgnsilo@ovk.co.za
Mortimer - Silo 0714224215
Oranjerivier- Silo 0532039267 orrsilo@ovk.co.za
Prieska - Silo 0533531922 prksilo@ovk.co.za
Rietrivier - Silo 0827486880 rtrsilo@ovk.co.za
Tweespruit - Silo 0519630014 tspsilo@ovk.co.za
Westminister - Silo 0519530001 wmtsilo@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Clocolan - Koringmeule / Wheat Mill 0519439102 clocmeule@ovk.co.za
Tweespruit - Mieliemeule / Maize Mill 0519630001 meule@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Aliwal-Noord / North - Handelstak / Trade 0516332417 aliwalnoord@ovk.co.za
Arlington - Handelstak / Trade 0584530020 arlington@ovk.co.za
Barkly-Oos / East - Handelstak / Trade 0459710875
Bethulie - Handelstak / Trade 0517630681 bthhandel@ovk.co.za
Boesmanskop - Handelstak / Trade 0516711010 boesmanskop@ovk.co.za
Brandfort - Handelstak / Trade 0518211069
Britstown - Handelstak / Trade 0536720022 britstown@ovk.co.za
Burgersdorp - Handelstak / Trade 0516531902 bdphandel@ovk.co.za
Burgersdorp - Streekkantoor - Sentraal / Regional Office - Central 0516531855
Clocolan - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution
Clocolan - Handelstak / Trade 0519439100 cclhandel@ovk.co.za
Colesberg - Handelstak / Trade 0517530748 clbhandel@ovk.co.za
Cradock - Handelstak / Trade 0488813038
Cradock - Streekkantoor - Suid / Regional Office - South 0488813484
Dewetsdorp - Handelstak / Trade 0515410015 dewetsdorp@ovk.co.za
Dordrecht - Handelstak / Trade 0459431062 dordrecht@ovk.co.za
Edenburg - Handelstak / Trade 0517431182 edenburg@ovk.co.za
Elliot - Handelstak / Trade 0459311042
Excelsior - Handelstak / Trade 0519730094 excelsior@ovk.co.za
Fauresmith - Handelstak / Trade 0517230490 frshandel@ovk.co.za
Ficksburg - Bandesentrum / Tyre Centre 0519337600
Ficksburg - Handelstak / Trade 0519337600 ficksburghandel@ovk.co.za
Ficksburg - Streekkantoor - Noord / Regional Office - North 0519337662
Fouriesburg - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0582230268
Fouriesburg - Handelstak / Trade 0582230268 frbhandel@ovk.co.za
Graaff-Reinet - Handelstak / Trade 0498925252 grnhandel@ovk.co.za
Hobhouse - Handelstak / Trade 0519830086 hobhouse@ovk.co.za
Hofmeyr - Handelstak / Trade 0488850026 hofmeyr@ovk.co.za
Hopetown - Bandesentrum / Tyre Centre 0532039219
Hopetown - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0532039279 htntotal@ovk.co.za
Hopetown - Handelstak / Trade 0532039217 htnhandel@ovk.co.za
Hopetown - Streekkantoor - Wes / Regional Office - West 0532039201 handelwesadmin@ovk.co.za
Jamestown - Handelstak / Trade 0516410621 jamestown@ovk.co.za
Koffiefontein - Handelstak / Trade 0532051035 kfnhandel@ovk.co.za
Lady Grey - Handelstak / Trade 0516030442 ladygrey@ovk.co.za
Ladybrand - Bandesentrum / Tyre Centre 0519234712 ldbbande@ovk.co.za
Ladybrand - Handelstak / Trade 0519234701 ldbdienspunt@ovk.co.za
Middelburg - Handelstak / Trade 0498421114 middelburg@ovk.co.za
Molteno - Handelstak / Trade 0459670101 molteno@ovk.co.za
Mortimer - Handelstak / Trade 0488860772 mortimer@ovk.co.za
Paul Roux - Handelstak / Trade 0584710306 paulroux@ovk.co.za
Petrusville - Handelstak / Trade 0536630085 petrusville@ovk.co.za
Port Elizabeth - Handelstak / Trade 0414067500
Prieska - Handelstak / Trade 0533532851 prieska@ovk.co.za
Queenstown - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0458588156 qtntotal@ovk.co.za
Reddersburg - Handelstak / Trade 0515530848 reddersburg@ovk.co.za
Rietrivier - Handelstak / Trade 0535917020 rietrivier@ovk.co.za
Rosendal - Handelstak / Trade 0582110740 rosendal@ovk.co.za
Rouxville - Handelstak / Trade 0516630177 rouxville@ovk.co.za
Senekal - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0584812990 snkengen@ovk.co.za
Smithfield - Handelstak / Trade 0516831101 smithfield@ovk.co.za
Somerset-Oos / East - Handelstak / Trade 0422430041
Steynsburg - Handelstak / Trade 0488840035 steynsburg@ovk.co.za
Steynsrus - Handelstak / Trade 0564710575 steynsrus@ovk.co.za
Strydenburg - Handelstak / Trade 0536830101 strydenburg@ovk.co.za
Trompsburg - Handelstak / Trade 0517130165 tbghandel@ovk.co.za
Tweespruit - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0519630120 tspshell@ovk.co.za
Tweespruit - Handelstak / Trade 0519630023 tsphandel@ovk.co.za
Ventersburg - Handelstak / Trade 0576514021 ventersburg@ovk.co.za
Verkeerdevlei - Handelstak / Trade 0518411130 verkeerdevlei@ovk.co.za
Wepener - Handelstak / Trade 0515831210 wepener@ovk.co.za
Willowmore - Handelstak / Trade 0449231261 wlmhandel@ovk.co.za
Winburg - Handelstak / Trade 0518810040 winburg@ovk.co.za
Zastron - Handelstak / Trade 0516731074 zastron@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bethlehem 0583030894 btlmegadmin@ovk.co.za
Clocolan 0519439126 cclmeg@ovk.co.za
Cradock 0488812894 cdkmeg@ovk.co.za
Ficksburg 0519439126 fkbmeg@ovk.co.za
Hopetown 0532039219 htnmeg@ovk.co.za
Ladybrand 0519234711 ldbmeg@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Ficksburg - Toyota 0519332316 dariuss@ovk.co.za
Ladybrand - Toyota 0519234757 thinusb@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Strydenburg 0536830190 gariep@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Cradock 0488814332
Ficksburg 0519337665
Hopetown 0532039267
Dorp
Tel
E-pos
Bethlehem 0583030894 btlkfin@ovk.co.za
Burgersdorp 0510116931 bdpkfin@ovk.co.za
Cradock 0488814332 cdkkfin@ovk.co.za
Ficksburg 0519337610 fkbkfin@ovk.co.za
Frankfort 0588134146 hermans@cmw.co.za
Hopetown 0532039200 htnkfin@ovk.co.za
Ladybrand 0519234589 ldbkfin@ovk.co.za
Port Elizabeth 0414067500 pierrehorn@cmw.co.za
Rietrivier 0535910018 rtrkfin@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bloemfontein 0510111592
Dorp
Tel
E-pos
Aliwal-Noord / North 0516333228 alnverseker@ovk.co.za
Bloemfontein 0510112104 bfnverseker@ovk.co.za
Burgersdorp 0516531826 bdpverseker@ovk.co.za
Clocolan 0519430423 cclverseker@ovk.co.za
Cradock 0488811690 cdkverseker@ovk.co.za
Ficksburg 0519337606 fkbverseker@ovk.co.za
Hopetown 0532039253 htnverseker@ovk.co.za
Ladybrand 0519234725 ldbverseker@ovk.co.za
Petrusville 0536630071 pvlverseker@ovk.co.za
Pretoria - Voldoeningsbeampte / Compliance Officer 0123463820 johann@syncerus.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bethlehem 0583031348 nickvn@ovk.co.za
HOOFGROEPTELEPOS
Batterye051 923 4572francoisvh@ovk.co.za
Bemestingstowwe051 923 4574pieterdw@ovk.co.za
Klerasie051 923 4571vivianvs@ovk.co.za
Besproeiingsmateriaal051 923 4579lourentiaz@ovk.co.za
Bou- en konstruksiemateriaal051 923 4774
adrianr@ovk.co.za
Buitelewe, jag, slag en verwante goedere051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Sement en verwante produkte051 923 4579lourentiaz@ovk.co.za
Binne- en buitebande051 923 4573
herculeso@ovk.co.za
Dieregesondheid en toerusting051 923 4572francoisvh@ovk.co.za
Elektriese materiaal en toerusting051 923 4573herculeso@ovk.co.za
Hardeware051 923 4573
herculeso@ovk.co.za
Kraggereedskap051 923 4573herculeso@ovk.co.za
Landbou-chemikalieë051 923 4579lourentiaz@ovk.co.za
Leergoedere051 923 4572francoisvh@ovk.co.za
Olie en ghries051 923 4574pieterdw@ovk.co.za
Omheiningsmateriaal051 923 4574pieterdw@ovk.co.za
Reiningsmiddels051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Saad051 923 4574pieterdw@ovk.co.za
Tuinbenodigdhede051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Verpakkingsmateriaal051 923 4579lourentiaz@ovk.co.za
Nywerhede051 923 4571vivianvs@ovk.co.za
Yster en staal051 923 4774adrianr@ovk.co.za
Nywerhede051 923 4571vivianvs@ovk.co.za
Meganisasie051 943 9113ockerte@ovk.co.za
Petrol en diesel051 923 4737gerhardv@ovk.co.za
Gas - huishoudelik en sweis051 923 4572francoisvh@ovk.co.za
Melkmasjiene en toerusting051 923 4572francoisvh@ovk.co.za
Veevoer051 923 4574pieterdw@ovk.co.za


SKAKELDIENSTE

Skakel met die pers drukkersmedia (soos koerante, tydskrifte, ens.), die radio, en ander lanbouverwante organisasies.  Die doel is om in te lig asook om die korporatiewe beeld en naam van OVK effektief na buite uit te dra.


Afdeling
Kontakpersoon
Telefoonnommer
E-pos
SKAKELBEAMPTESulene Oosthuizen083 290 4529suleneo@ovk.co.za
REDAKTEUR OVK NUUSFrancois Seymore079 780 4618ovknuus@ovk.co.za
BEMARKINGS BESTUURDERSanta Ferreira082 909 7929santaf@ovk.co.za





Kontakbesonderhede:

Dorp
Tel
E-pos
Beaufort Wes 073 206 1299 kmocke@cmw.co.za
Bloemfontein 082 410 9682 klasieaucamp@vodamail.co.za
Britstown 082 576 0226 lvheerden@cmw.co.za
Kimberley 083 967 9078 pieterm@ovk.co.za
Malmesbury 082 491 5193 ianr@cmw.co.za
Swellendam 0824904252 hvry@cmw.co.za
Barkly Oos dlgreen@cmw.co.za
Burgersdorp 082 572 7520 spieterse@cmw.co.za
Ladybrand: Bestuurder/Prinsipaal OVK Eiendomme 082 569 4657 pieterm@ovk.co.za
Port Elizabeth 082 555 1199 ctroskie@cmw.co.za
Port Elizabeth 072 936 9550 hgross@cmw.co.za
Swellendam 082 658 3438 jgdutoit@cmw.co.za

Korporatiewe Video

OVK Video
OVK Video
Lees Meer

Dokumente

Nuutste Dokumente
Nuutste Dokumente
Lees Meer

Kalender

Kalender
Kalender
Lees Meer

OVK Nuus

OVK Nuus September 2017
OVK Nuus September 2017
Adverteer Hier Lees Meer