KENNISGEWINGS

  OVK Bystandsfonds / OVK Benevolent Fund - kliek hier vir meer inligting / click here for more information        

OVK KONTAK BESONDERHEDE

HOE KAN ONS U HELP VANDAG?
Hoofkantoor Kontakbesonderhede

Tel: 051 923 4500
Faks: 051 923 4584
E-mail: ovk@ovk.co.za

Fisiese Adres

Dan Pienaar 19

Ladybrand

Vrystaat

9745

Posadres

Posbus 96
Ladybrand
Vrystaat
9745

Bank Besonderhede

ABSA BANK


Tak: Ladybrand

Takkode: 632005

Rekening: Lopende Rekening

Naam van Rekening: OVK Bedryf BPK

Rekeningnommer: 2020 000 018

Internet Begunstigde:030 00 71



EERSTE NATIONALE BANK


Tak: Ladybrand

Takkode: 23-07-33

Rekening: Lopende Rekening

Naam van Rekening: OVK Bedryf BPK

Rekeningnommer:621 768 64851



STANDARD BANK


Tak: Ladybrand

Takkode: 05-56-33

Rekening: Lopende Rekening

Naam van Rekening: OVK Bedryf BPK

Rekeningnommer: 24 05 70 90 1





Bedryfspunt Opspoorder

MEDIAVERKLARING DEUR GRAAN SA - GRAAN SA & BAYER SÊ DANKIE


MEDIAVERKLARING DEUR GRAAN SA - GRAAN SA & BAYER SÊ DANKIE

Lees Meer

WOL- EN SYBOKHAAR MARINE DEKKING


WOL- EN SYBOKHAAR MARINE DEKKING

Lees Meer

Vesel - Inligting aan produsente rakende inperkingstydperk


Vesel - Inligting aan produsente rakende inperkingstydperk

Lees Meer

Mediaverklaring: Landbousensus-uitslae op ‘n kritieke tyd bekendgestel


Mediaverklaring:  Landbousensus-uitslae op ‘n kritieke tyd bekendgestel

Lees Meer

Fanel Boerdery Veiling


Fanel Boerdery Veiling

Lees Meer

Dorp
Tel
E-pos
Bloemfontein 0510111592 graanadmin@ovk.co.za
Bloemfontein - Marnus Gerber 0510111592 marnusg@ovk.co.za
Bloemfontein - Pierre Moolman 0510111592 pierrem@ovk.co.za
Clocolan - Silo 0519439122 cclsilo@ovk.co.za
Cradock - Silo 0663059338 cdksilo@ovk.co.za
Elliot Maize 0459312344 elliotmaize@ovk.co.za
Ficksburg - Silo 0519337624 fkbsilo@ovk.co.za
Fouriesburg - Silo 0582230218 frbsilo@ovk.co.za
Havengabrug - Silo 0823739108 hbgsilo@ovk.co.za
Ladybrand - Bemarking / Marketing 0519234732 jacquesc@ovk.co.za
Ladybrand - Verkryging / Procurement 0519234732 jacquesc@ovk.co.za
Marseilles - Silo 0519243071 mslsilo@ovk.co.za
Modderpoort - Silo 0518139126 mdpsilo@ovk.co.za
Morgenzon - Silo 0512038036 mgnsilo@ovk.co.za
Mortimer - Silo 0714224215 mtmsilo@ovk.co.za
Oranjerivier - Silo 0532039259 orrsilo@ovk.co.za
Prieska - Silo 0533531922 prksilo@ovk.co.za
Rietrivier - Silo 0827486880 rtrsilo@ovk.co.za
Tweespruit - Silo 0519630014 tspsilo@ovk.co.za
Westminister - Silo 0519530001 wmtsilo@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Clocolan - Koringmeule / Wheat Mill 0519439102 clocmeule1@ovk.co.za
Tweespruit - Mieliemeule / Maize Mill 0519630001 tspmeule1@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Aliwal-Noord / North - Handelstak / Trade 0516332417 aliwalnoord@ovk.co.za
Arlington - Handelstak / Trade 0584530020 arlington@ovk.co.za
Barkly-Oos / East - Handelstak / Trade 0459710875 bkohandel@ovk.co.za
Bethulie - Handelstak / Trade 0517630681 bthhandel@ovk.co.za
Boesmanskop - Handelstak / Trade 0514126487 boesmanskop@ovk.co.za
Brandfort - Handelstak / Trade 0518211069 brandfort@ovk.co.za
Britstown - Handelstak / Trade 0536720022 britstown@ovk.co.za
Burgersdorp - Handelstak / Trade 0516531902 bdphandel@ovk.co.za
Burgersdorp - Streekkantoor - Sentraal / Regional Office - Central 0516531855 handelsentraal1@ovk.co.za;handelsentraal4@ovk.co.za; izakm@ovk.co.za
Clocolan - Handelstak / Trade 0519439100 cclhandel@ovk.co.za
Colesberg - Handelstak / Trade 0517530748 clbhandel@ovk.co.za
Cradock - Handelstak / Trade 0488813038 cradock@ovk.co.za
Cradock - Streekkantoor - Suid / Regional Office - South 0488813484 armandt@ovk.co.za
Dewetsdorp - Handelstak / Trade 0515410015 dewetsdorp@ovk.co.za
Dordrecht - Handelstak / Trade 0459431062 dordrecht@ovk.co.za
Edenburg - Handelstak / Trade 0517431182 edenburg@ovk.co.za
Elliot - Handelstak / Trade 0459311042 elthandel@ovk.co.za
Excelsior - Handelstak / Trade 0519730094 excelsior@ovk.co.za
Fauresmith - Handelstak / Trade 0517230490 frshandel@ovk.co.za
Ficksburg - Bandesentrum / Tyre Centre 0519337615 fkbbande@ovk.co.za
Ficksburg - Handelstak / Trade 0519337637 ficksburg@ovk.co.za
Ficksburg - Streekkantoor - Noord / Regional Office - North 0519337662 handelnoord@ovk.co.za
Fouriesburg - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0582230268 frbhandel@ovk.co.za
Fouriesburg - Handelstak / Trade 0582230268 frbhandel@ovk.co.za
Graaff-Reinet - Handelstak / Trade 0498925252 grnhandel2@ovk.co.za
Hobhouse - Handelstak / Trade 0519830086 hobhouse@ovk.co.za
Hofmeyr - Handelstak / Trade 0488850026 hofmeyr@ovk.co.za
Hopetown - Bandesentrum / Tyre Centre 0532039219 dirkt@ovk.co.za
Hopetown - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0532039279 htntotal@ovk.co.za
Hopetown - Handelstak / Trade 0532039217 htnhandel@ovk.co.za
Hopetown - Streekkantoor - Wes / Regional Office - West 0532039201 handelwesadmin@ovk.co.za
Jamestown - Handelstak / Trade 0516410621 jamestown@ovk.co.za
Koffiefontein - Handelstak / Trade 0532051035 kfnhandel@ovk.co.za
Lady Grey - Handelstak / Trade 0516030442 ladygrey@ovk.co.za
Ladybrand - Bandesentrum / Tyre Centre 0519234712 ldbbande@ovk.co.za
Ladybrand - Handelstak / Trade 0519234701 ldbdienspunt@ovk.co.za
Middelburg - Handelstak / Trade 0498421114 middelburg@ovk.co.za
Molteno - Handelstak / Trade 0459670101 molteno@ovk.co.za
Mortimer - Handelstak / Trade 0488860772 mortimer@ovk.co.za
Paul Roux - Handelstak / Trade 0584710306 paulroux@ovk.co.za
Petrusville - Handelstak / Trade 0536630085 petrusville@ovk.co.za
Port Elizabeth - Handelstak / Trade 0414067500 tprinsloo@ovk.co.za
Prieska - Handelstak / Trade 0533532851 prieska@ovk.co.za
Queenstown - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0458588156 qtntotal@ovk.co.za
Reddersburg - Handelstak / Trade 0515530848 reddersburg@ovk.co.za
Rietrivier - Handelstak / Trade 0535917020 rietrivier@ovk.co.za
Rosendal - Handelstak / Trade 0582110740 rosendal@ovk.co.za
Rouxville - Handelstak / Trade 0516630177 rouxville@ovk.co.za
Senekal - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0584812990 snkengen@ovk.co.za
Smithfield - Handelstak / Trade 0516831101 smithfield@ovk.co.za
Somerset-Oos / East - Handelstak / Trade 0422430041 smohandel@ovk.co.za
Steynsburg - Handelstak / Trade 0488840035 steynsburg@ovk.co.za
Steynsrus - Handelstak / Trade 0564710575 steynsrus@ovk.co.za
Strydenburg - Handelstak / Trade 0536830101 strydenburg@ovk.co.za
Trompsburg - Handelstak / Trade 0517130165 tbghandel@ovk.co.za
Tweespruit - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0519630120 tspshell@ovk.co.za
Tweespruit - Handelstak / Trade 0519630023 tsphandel@ovk.co.za
Ventersburg - Handelstak / Trade 0576514021 ventersburg@ovk.co.za
Verkeerdevlei - Handelstak / Trade 0518411130 verkeerdevlei@ovk.co.za
Wepener - Handelstak / Trade 0515831210 wepener@ovk.co.za
Willowmore - Handelstak / Trade 0449231261 wlmhandel@ovk.co.za
Winburg - Handelstak / Trade 0518810040 winburg@ovk.co.za
Zastron - Handelstak / Trade 0516731074 zastron@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bethlehem 0583030894 btlmegadmin@ovk.co.za
Clocolan 0519439126 cclmeg@ovk.co.za
Cradock 0488812894 marcoc@ovk.co.za
Ficksburg 0519439126 fkbmeg@ovk.co.za
Hopetown 0532039200 dirkt@ovk.co.za
Ladybrand 0519234711 ldbmeg@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
De Aar 0536312732 marnitzn@ovk.co.za
Ficksburg - Toyota 0519332316 dariuss@ovk.co.za
Ladybrand - Toyota 0519234757 leonp@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Strydenburg 0536830190 gariep@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Ficksburg 0519337665 landbounoord@ovk.co.za
Hopetown 0784489322 landbouwes@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bethlehem - Jannie Frey 0583030894 btlkfin@ovk.co.za
Bloemfontein - Aubrey Marais 0514301786 aubreym@ovk.co.za
Burgersdorp - Cassie Aspeling 0510116931 bdpkfin2@ovk.co.za
Cradock - Wimpie Fourie 0488814332 cdkkfin@ovk.co.za
Ficksburg - Jacques Booyse 0519337610 fkbkfin@ovk.co.za
Hopetown - Danie de Bruin 0532039200 htnkfin4@ovk.co.za
Ladybrand - Julius Ball 0519234520 ldbkfin@ovk.co.za
Port Elizabeth - Kobus Crouse 0414067500 jcrouse@ovk.co.za
Port Elizabeth - Marnus van Eeden - Wol en Bokhaar/Wool and Mohair 0414067500 mveeden@ovk.co.za
Rietrivier 0535910018 rtrkfin1@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bloemfontein 0510111592
Dorp
Tel
E-pos
Aliwal-Noord / North - Paul du Toit 0823744984 alnverseker@ovk.co.za
Bloemfontein - Piet Duvenhage 0824627242 pietd@ovk.co.za
Burgersdorp - Hennie de Bruyn 0827716969 bdpverseker@ovk.co.za
Clocolan - Chantelle Nienaber 0828230213 cclverseker@ovk.co.za
Cradock - Adriaan Coetzee 0828500642 cdkverseker@ovk.co.za
Ficksburg - Johan du Toit 0828230215 fkbverseker@ovk.co.za
Hopetown - Neil Strauss 0829409478 htnverseker1@ovk.co.za
Ladybrand - Anton Jordaan 0715548439 antonj@ovk.co.za
Ladybrand - Gary Middleton 0828257186 garym@ovk.co.za
Ladybrand - Henku van Zyl 0825784428 ldbverseker@ovk.co.za
Petrusville - Juanine Scheun 0828230212 htnverseker@ovk.co.za
Rietrivier - Johan Kotze 0828230216 johank@ovk.co.za
Voldoeningsbeampte / Compliance Officer - Bloemfontein 0514018300 mvandermerwe@masthead.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bethlehem 0583031348
HOOFGROEPTELEPOS
Batterye051 923 4573herculeso@ovk.co.za
Bemestingstowwe051 923 4570pieterdw@ovk.co.za 
Klerasie051 923 4574charlenelr@ovk.co.za
Besproeiingsmateriaal051 923 4579lourentiaz@ovk.co.za
Bou- en konstruksiemateriaal051 923 4774
adrianr@ovk.co.za
Buitelewe, jag, slag en verwante goedere051 923 4573
herculeso@ovk.co.za
Sement en verwante produkte051 923 4579lourentiaz@ovk.co.za
Binne- en buitebande051 923 4573
herculeso@ovk.co.za
Dieregesondheid en toerusting051 923 4572francoisvh@ovk.co.za
Elektriese materiaal en toerusting051 923 4573herculeso@ovk.co.za
Hardeware051 923 4574
charlenelr@ovk.co.za
Kraggereedskap051 923 4573herculeso@ovk.co.za
Landbou-chemikalieë051 923 4570pieterdw@ovk.co.za
Leergoedere051 923 4774adrianr@ovk.co.za
Olie en ghries051 923 4579lourentiaz@ovk.co.za
Omheiningsmateriaal051 923 4573herculeso@ovk.co.za
Reiningsmiddels051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Saad051 923 4570pieterdw@ovk.co.za
Tuinbenodigdhede051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Verpakkingsmateriaal051 923 4579lourentiaz@ovk.co.za
Nywerhede051 923 4571vivianvs@ovk.co.za
Yster en staal051 923 4774adrianr@ovk.co.za
Nywerhede051 923 4571vivianvs@ovk.co.za
Meganisasie051 923 4746ockerte@ovk.co.za
Brandstof051 933 7631daniet@ovk.co.za
Gas - huishoudelik en sweis051 923 4774adrianr@ovk.co.za
Melkmasjiene en toerusting051 923 4572francoisvh@ovk.co.za
Veevoer051 923 4572francoisvh@ovk.co.za


SKAKELDIENSTE

Skakel met die pers drukkersmedia (soos koerante, tydskrifte, ens.), die radio, en ander lanbouverwante organisasies.  Die doel is om in te lig asook om die korporatiewe beeld en naam van OVK effektief na buite uit te dra.


Afdeling
Kontakpersoon
Telefoonnommer
E-pos
SKAKELBEAMPTESulene Oosthuizen083 290 4529suleneo@ovk.co.za
REDAKTEUR OVK NUUSFrancois Seymore079 780 4618ovknuus@ovk.co.za
BEMARKINGS BESTUURDERSanta Ferreira082 909 7929santaf@ovk.co.za





Kontakbesonderhede:

Dorp
Tel
E-pos
Dorp
Tel
E-pos
Bloemfontein - John Melville 0828548795 johnm@ovk.co.za
Hanover - Jo-Anne Bester 0664850850 joanneb@ovk.co.za
Middelburg - Cor Uys 0824697517 cjuys@ovk.co.za
Port Elizabeth - Andy Botha 0828549217 abotha@ovk.co.za
Port Elizabeth - Cynthia Nombeko 0828549618 cnombeko@ovk.co.za
Port Elizabeth - Karen Daniel 0414067562 karend@ovk.co.za
Port Elizabeth - Mandisa Nyembana 0414067500 mnyembana@ovk.co.za
Port Elizabeth - Pierre de Lange 0795049718 pdelange@ovk.co.za
Port Elizabeth - RWS - Heinrich Victor 0662228002 heinrichv@ovk.co.za
Port Elizabeth - Timmy Shanagan 0414067527 tshanagan@ovk.co.za
Port Elizabeth - Tink Strydom 0825551199 tinks@ovk.co.za
Swellendam - Frans Hugo 0828548916 fransh@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Port Elizabeth - Etienne Bezuidenhout 0828549120 etienneb@ovk.co.za
Port Elizabeth - RMS - Gerrit van Heerden 0828548604 gerritvh@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Aliwal North / Aliwal-Noord - Kenny Moolman 0829286743 kmoolman@ovk.co.za
Amersfoort - Gouwsie Swanepoel 0827867914 drienie.swanepoel@standardbank.co.za
Arlington - Wihan Botes 0794976015 wihanb@ovk.co.za
Barkly East / Barkly-Oos - Frikkie Tauber 0829263826 frikkiet@ovk.co.za
Bloemfontein - Paul van Biljon 0823337973 paulvb@ovk.co.za
Bloemfontein - Rikus van Biljon 0729449774 rikusvd@ovk.co.za
Burgersdorp - Heinrich Ferreira 0827847714 heinrich903@gmail.com
Burgersdorp - Jannie van Straaten 0825760224 jannievs@ovk.co.za
Burgersdorp - Samuel Pieterse 0825727520 samuelp@ovk.co.za
Clocolan - Johan Scholtz 0834529557 johans@ovk.co.za
Clocolan - Pieter Cloete 0824451501 pieterc@ovk.co.za
Cradock - Pierre-Martin Lombard 0792848992 pierreml@ovk.co.za
Cradock - Pieter Marais 0664796962 pietermrs@gmail.com
Dewetsdorp - Werner Swanich 0716111790 werners@ovk.co.za
Middelburg - Kobus Pieterse 0827747885 kpieterse@ovk.co.za
Morgenzon - Werndley Eksteen 0727964303 werndley3036@gmail.com
Rouxville - JT Prinsloo 0827803976 jt.prinsloo71@gmail.com
Somerset East / Somerset-Oos - Colin Jansen van Rensburg 0824117368 colinkstal@gmail.com
Standerton - PM Swart 0839483345 pmswart10@gmail.com
Stutterheim - Anthony Kitching 0797830941 anthonykitching123@gmail.com
Swellendam - Hennie Vry 0824904252 henniev@ovk.co.za
Volksrust - Frans Duminy 0823365497 duminycornell@gmail.com
Vrede - ID Bosman 0795276345 idb770@gmail.com
Winburg - Rassie Erasmus 0828377835 rassiee@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Adelaide - Philip Crouse 0824978234 phillipc@ovk.co.za
Albertinia / Mosselbaai - Philip Duminy 0823893559 pcpduminy@ovk.co.za
Barkly-Oos / East - Koos Louw 0716735255 koosl@ovk.co.za
Beaufort-Wes/West - Hannes Olivier 0834583931 hanneso@ovk.co.za
Bethlehem - Eduan Eksteen 0764016315 eduane@ovk.co.za
Bloemfontein - John Melville 0828548795 johnm@ovk.co.za
Bloemfontein - JT Fourie 0828548620 jtf@ovk.co.za
Bloemfontein - Theuns Goosen 0838533270 theunsg@ovk.co.za
Bredasdorp - JP Marais 0796810342 jpmarais@ovk.co.za
Bredasdorp - Stephan van der Westhuizen 0828548916 svdwesthuizen@ovk.co.za
Britstown - Leon van Heerden 0825760226 lvheerden@ovk.co.za
Bultfontein - Piet Pelser 0825645790 pietp@ovk.co.za
Burgersdorp - Stephen Lumsden 0828549300 sclumsden@ovk.co.za
Caledon - Marius Paulsen 0796821948 mariusp@ovk.co.za
Calvinia - Martin Lombard 0716862777 mlombard@ovk.co.za
Carolina - Cornie Faber 0795049715 cjfaber@ovk.co.za
Colesberg - Izak Nel 0828548609 ifnel@ovk.co.za
Cradock - Jonker Venter 0726415642 jonkerv@ovk.co.za
De Aar - Marnitz Fourie 0824915183 smfourie@ovk.co.za
Ermelo - JP le Roux 0828534817 jpleroux@ovk.co.za
Frankfort - Jaco Saaiman 0716730745 jacos@ovk.co.za
Graaff-Reinet - Fourie Vosloo 0828549730 fouriev@ovk.co.za
Harrismith - Jacques Vlok 0727958327 jacquesv@ovk.co.za
Jansenville - Andre Viviers 0716891012 andrev@ovk.co.za
Malmesbury - Dudrien Coetzee 0828525996 dcoetsee@ovk.co.za
Maseru - Paul Makoanyane 0026628313134 mopelihealth@hotmail.com
Middelburg - Cor Uys 0498423283 cjuys@ovk.co.za
Molteno - Thinus Coetzer 0836556115 tcoetzer@ovk.co.za
Moorreesburg - Riaan Myburgh 0828534618 rmyburgh@ovk.co.za
Ottosdal - Lolie Zietsman 0724312046 loliez@ovk.co.za
Piketberg - Lambert van der Westhuizen 0826331341 lambertvdw@ovk.co.za
Port Elizabeth - Johndre du Preez 0414067500 johndredp@ovk.co.za
Porterville - Morne Vry 0825540676 mvry@ovk.co.za
Prieska - Bennie van Niekerk bvniekerk@cmw.co.za
Richmond - Francois Viljoen 0828115428 fviljoen@ovk.co.za
Riversdal - Bart Nel 0609850440 bartn@ovk.co.za
Riversdal - Pierre Olckers 0828548622 wpolckers@ovk.co.za
Senekal - Ben Pretorius 0828548601 lisindaball@telkomsa.net
Senekal - Jean Human 0825540260 jeanh@ovk.co.za
Smithfield - Jan Marais 0795115087 janm@ovk.co.za
Sutherland - Annes Paulsen 0827700265 apaulsen@ovk.co.za
Swellendam - JG du Toit 0826583438 jgdt@ovk.co.za
Vrede - Hennie Geldenhuys 0824563032 hennieg@ovk.co.za
Wesselsbron - Robbie Kleynhans 0827796495 robbiek@ovk.co.za
Willowmore - Bernard Jonson 0824989866 bernardj@ovk.co.za
Zastron - Evan Hartley 0828549461 evanh@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Dorp
Tel
E-pos
Barkly-Oos/East - Lebohang Mabetha 0764017578 nokaapskeer@ovk.co.za
Bloemfontein - Ellis Letswedi 0823752920 shradmin@ovk.co.za
Bloemfontein - Herman Maartens 0828201104 hermanm@ovk.co.za
Bloemfontein - Louise Heyns 0636923133 louiseh@ovk.co.za
Morreesburg 0764017325 weskaapskeer@ovk.co.za
Mosselbaai, Riversdal - Philip Duminy 0823893559 pcpcduminy@ovk.co.za

Korporatiewe Video

OVK Korporatiewe Video 2019
OVK Korporatiewe Video 2019
Lees Meer

Dokumente

Nuutste Dokumente
Nuutste Dokumente
Lees Meer

Veilings

Veilings
Veilings
Lees Meer

OVK Nuus

OVK Nuus Junie 2020
OVK Nuus Junie 2020
Adverteer Hier Lees Meer