OVK KONTAK BESONDERHEDE

HOE KAN ONS U HELP VANDAG?
Hoofkantoor Kontakbesonderhede

Tel: 051 923 4500

Faks: 051 923 4584

E-mail: ovk@ovk.co.za

Fisiese Adres

Dan Pienaar 19
Ladybrand
Vrystaat
9745

Posadres

Posbus 96
Ladybrand
Vrystaat
9745

Bank Besonderhede

ABSA BANK

Tak: Ladybrand

Takkode: 632005

Rekening: Lopende Rekening

Naam van Rekening: OVK Bedryf BPK

Rekeningnommer: 2020 000 018

Internet Begunstigde:030 00 71


EERSTE NATIONALE BANK

Tak: Ladybrand

Takkode: 23-07-33

Rekening: Lopende Rekening

Naam van Rekening: OVK Bedryf BPK

Rekeningnommer:621 768 64851


STANDARD BANK

Tak: Ladybrand

Takkode: 05-56-33

Rekening: Lopende Rekening

Naam van Rekening: OVK Bedryf BPK

Rekeningnommer: 24 05 70 90 1





Bedryfspunt Opspoorder

Nuuste nuus en gebeure/Latest news and events


Nuuste nuus en gebeure/Latest news and events

Lees Meer

Anderkant die reënboog: Daar is talle oplossings


Anderkant die reënboog: Daar is talle oplossings

Lees Meer

Pannar se koring kraai koning


Pannar se koring kraai koning

Lees Meer

Talle Vrystaatse grondverkope bo 300 ha


Talle Vrystaatse grondverkope bo 300 ha

Lees Meer

Boerderyskuld klim tot R160 miljard


Boerderyskuld klim tot R160 miljard

Lees Meer

Dorp
Tel
E-pos
Bloemfontein 0510111592 graanadmin@ovk.co.za
Bloemfontein - Bertus Pretorius 0510111592 bertusp@ovk.co.za
Bloemfontein - JJ Grobler 0510111592 graanadmin19@ovk.co.za
Clocolan - Silo 0519439122 cclsilo@ovk.co.za
Cradock - Silo 0663059338 cdksilo@ovk.co.za
Elliot Maize 0459312344 elliotmaize@ovk.co.za
Ficksburg - Silo 0519337624 fkbsilo@ovk.co.za
Fouriesburg - Silo 0582230218 frbsilo@ovk.co.za
Havengabrug - Silo 0823739108 hbgsilo@ovk.co.za
Hopetown - Swemkuil Depot 0533531922 prksilo@ovk.co.za
Ladybrand - Bemarking / Marketing 0519234732 jacquesc@ovk.co.za
Ladybrand - Verkryging / Procurement 0519234732 jacquesc@ovk.co.za
Marquard 0519919236 mqdsilo@ovk.co.za
Marseilles - Silo 0519243071 mslsilo@ovk.co.za
Modderpoort - Silo 0518139126 mdpsilo@ovk.co.za
Morgenzon - Silo 0512038036 mgnsilo@ovk.co.za
Mortimer - Silo 0714224215 mtmsilo@ovk.co.za
Oranjerivier - Silo 0532039259 orrsilo@ovk.co.za
Prieska - Silo 0533531922 prksilo@ovk.co.za
Rietrivier - Silo 0827486880 rtrsilo@ovk.co.za
Thaba Nchu - Silo 0726937513
Tweespruit - Silo 0519630014 tspsilo@ovk.co.za
Westminister - Silo 0519530001 wmtsilo@ovk.co.za
Zastron - Silo 0726937513
Dorp
Tel
E-pos
Tweespruit - Mieliemeule / Maize Mill 0519630001 tspmeule1@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Aliwal-Noord / North - Handelstak / Trade 0516332417 aliwalnoord@ovk.co.za
Arlington - Handelstak / Trade 0584530020 arlington@ovk.co.za
Barkly-Oos / East - Handelstak / Trade 0459710875 bkohandel@ovk.co.za
Bethulie - Handelstak / Trade 0517630681 bthhandel@ovk.co.za
Boesmanskop - Handelstak / Trade 0514126487 boesmanskop@ovk.co.za
Brandfort - Handelstak / Trade 0518211069 brandfort@ovk.co.za
Britstown - Handelstak / Trade 0536720022 britstown@ovk.co.za
Burgersdorp - Handelstak / Trade 0516531902 bdphandel@ovk.co.za
Burgersdorp - Streekkantoor - Sentraal / Regional Office - Central 0516531855 handelsentraal1@ovk.co.za;handelsentraal4@ovk.co.za; izakm@ovk.co.za
Clocolan - Handelstak / Trade 0519439100 cclhandel@ovk.co.za
Colesberg - Handelstak / Trade 0517530748 clbhandel@ovk.co.za
Cradock - Handelstak / Trade 0488813038 cradock@ovk.co.za
Cradock - Streekkantoor - Suid / Regional Office - South 0488813484 handelsuid1@ovk.co.za
Dewetsdorp - Handelstak / Trade 0515410015 dewetsdorp@ovk.co.za
Dordrecht - Handelstak / Trade 0459431062 dordrecht@ovk.co.za
Edenburg - Handelstak / Trade 0517431182 edenburg@ovk.co.za
Elliot - Handelstak / Trade 0459311042 elthandel@ovk.co.za
Excelsior - Handelstak / Trade 0519730094 excelsior1@ovk.co.za
Fauresmith - Handelstak / Trade 0517230490 frshandel@ovk.co.za
Ficksburg - Bandesentrum / Tyre Centre 0519337615 fkbbande@ovk.co.za
Ficksburg - Handelstak / Trade 0519337660 ficksburg@ovk.co.za
Ficksburg - Streekkantoor - Noord / Regional Office - North 0519337662 handelnoord@ovk.co.za
Fouriesburg - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0582230268 frbhandel@ovk.co.za
Fouriesburg - Handelstak / Trade 0582230268 frbhandel@ovk.co.za
Graaff-Reinet - Handelstak / Trade 0498925252 grnhandel2@ovk.co.za
Hobhouse - Handelstak / Trade 0519830086 hobhouse@ovk.co.za
Hofmeyr - Handelstak / Trade 0488850026 hofmeyr@ovk.co.za
Hopetown - Bandesentrum / Tyre Centre 0532039242 dewaldo@ovk.co.za
Hopetown - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0532039260 htntotal@ovk.co.za
Hopetown - Handelstak / Trade 0532039217 htnhandel@ovk.co.za
Hopetown - Streekkantoor - Wes / Regional Office - West 0532039201 handelwesadmin@ovk.co.za
Jamestown - Handelstak / Trade 0516410621 jamestown@ovk.co.za
Koffiefontein - Handelstak / Trade 0532051035 kfnhandel@ovk.co.za
Lady Grey - Handelstak / Trade 0516030442 ladygrey@ovk.co.za
Ladybrand - Bandesentrum / Tyre Centre 0519234712 ldbbande@ovk.co.za
Ladybrand - Handelstak / Trade 0519234701 ldbdienspunt@ovk.co.za
Middelburg - Handelstak / Trade 0498421114 middelburg@ovk.co.za
Molteno - Handelstak / Trade 0459670101 molteno@ovk.co.za
Mortimer - Handelstak / Trade 0488860772 mortimer@ovk.co.za
Paul Roux - Handelstak / Trade 0584710306 paulroux@ovk.co.za
Petrusville - Handelstak / Trade 0536630085 petrusville@ovk.co.za
Port Elizabeth - Handelstak / Trade 0414067534 tprinsloo@ovk.co.za
Prieska - Handelstak / Trade 0533532851 prieska@ovk.co.za
Queenstown - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0458588156 qtntotal@ovk.co.za
Reddersburg - Handelstak / Trade 0515530848 reddersburg@ovk.co.za
Rietrivier - Handelstak / Trade 0535917020 rietrivier@ovk.co.za
Rosendal - Handelstak / Trade 0582110740 rosendal@ovk.co.za
Rouxville - Handelstak / Trade 0516630177 rouxville@ovk.co.za
Senekal - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0584812990 snkengen@ovk.co.za
Smithfield - Handelstak / Trade 0516831101 smithfield@ovk.co.za
Somerset-Oos / East - Handelstak / Trade 0422430041 smohandel@ovk.co.za
Steynsburg - Handelstak / Trade 0488840035 steynsburg@ovk.co.za
Steynsrus - Handelstak / Trade 0564710575 steynsrus@ovk.co.za
Strydenburg - Handelstak / Trade 0536830101 strydenburg@ovk.co.za
Trompsburg - Handelstak / Trade 0517130165 tbghandel@ovk.co.za
Tweespruit - Brandstofverspreiding / Fuel Distribution 0519630120 tspshell@ovk.co.za
Tweespruit - Handelstak / Trade 0519630023 tsphandel@ovk.co.za
Ventersburg - Handelstak / Trade 0576514021 ventersburg@ovk.co.za
Verkeerdevlei - Handelstak / Trade 0518411130 verkeerdevlei@ovk.co.za
Wepener - Handelstak / Trade 0515831210 wepener@ovk.co.za
Wesselsbron - Handelstak / Trade 0518800059 wsbhandel1@ovk.co.za
Willowmore - Handelstak / Trade 0449231261 wlmhandel@ovk.co.za
Winburg - Handelstak / Trade 0518810040 winburg@ovk.co.za
Zastron - Handelstak / Trade 0516731074 zastron@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bethlehem Meganisasie - Tiaan Oelofse 0828549272 tiaano@ovk.co.za
Bethlehem Meganisasie Bemarker - Gerrie Coetzee 0662903366 gerriec@ovk.co.za
Bethlehem Meganisasie Bemarker - Stefan Botes 0828218868 stefanb@ovk.co.za
Bethlehem Meganisasie Bemarker Fendt - Wimpie Nel 0794976015 wimpien@ovk.co.za
Clocolan Meganisasie - Andre Gouws 0828230196 andreg@ovk.co.za
Clocolan Meganisasie Bemarker - LeJuandre Mare 0609671517 lejuandrem@ovk.co.za
Clocolan Meganisasie Bemarker - Tiaan Claassens 0828230196 tiaanc@ovk.co.za
Cradock Meganisasie - Marco Campher 0716032999 marcoc@ovk.co.za
Cradock Meganisasie Bemarker - Johan Hoon 0823865777 johanh2@ovk.co.za
Ficksburg - Meganisasie Onderdele - Martin Flynn 0761736852 martinf@ovk.co.za
Hopetown Meganisasie - Dewald Olivier 0823098704 dewaldo@ovk.co.za
Hopetown Meganisasie Bemarker - Michael Wooberg 0827877114 michaelw@ovk.co.za
Hopetown Meganisasie Bemarker - Steven Storey 0825760372 stevens@ovk.co.za
Ladybrand - Meganisasie Onderdele - Frans Jacobs 0647560773 fransj@ovk.co.za
Ladybrand Hoofkantoor Meganisasie - Willie Dietrechsen 0826086352 willied@ovk.co.za
Ladybrand Hoofkantoor Meganisasie Admin - Marisa Vorster 0764016455 marisav@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Da Aar 0827789931 marnitzn@ovk.co.za
Ficksburg 0828230211 dariuss@ovk.co.za
Ladybrand 0828230208 barniedv@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Strydenburg 0536830190 lewendehawe1@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Ficksburg - Gedas Olivier 0820400130 gedaso@ovk.co.za
Hopetown - Juan Augustyn 0714811011 landbouwes@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bethlehem - Gerda Potgieter 0637925694 gerdap@ovk.co.za
Bloemfontein - Aubrey Marais 0795137656 aubreym@ovk.co.za
Burgersdorp - Cassie Aspeling 0827594103 cassiea@ovk.co.za
Cradock - Wicus Schoeman 0829235998 wicuss@ovk.co.za
Ficksburg - Jacques Booyse 0824176192 jacquesb@ovk.co.za
Hopetown & Rietrivier - Danie de Bruin 0824683616 daniedb@ovk.co.za
Hopetown & Rietrivier - Hanru Coetzee 0828053252 hanruc@ovk.co.za
Ladybrand - Bertus Vorster - Lewendehawe - Livestock 0713568989 bertusv@ovk.co.za
Ladybrand - Julius Ball 0829235997 juliusb@ovk.co.za
Ladybrand - Regina Nyamane - Nie-Landbou - Non Agricultural 0535910018 kfinadmin@ovk.co.za
Port Elizabeth - Kobus Crouse 0827831679 jcrouse@ovk.co.za
Port Elizabeth - Pieter Lambrechts - Vesel - Fibre 0828549112 pieterl@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bloemfontein 0510111592
Dorp
Tel
E-pos
Aliwal-Noord / North - Paul du Toit 0823744984 alnverseker@ovk.co.za
Bloemfontein - Inald Ellerbeck 0824627242 inalde@ovk.co.za
Burgersdorp 0516531826 bdpverseker@ovk.co.za
Clocolan - Konrad Botha 0828230213 cclverseker@ovk.co.za
Cradock - Thinus Mouton 0828500642 cdkverseker@ovk.co.za
Ficksburg 0828230215 fkbverseker@ovk.co.za
Hopetown - Jack Badenhorst 0828230216 htnverseker1@ovk.co.za
Ladybrand - Crop Insurance / Oesversekering - Gary Middleton 0828257186 garym@ovk.co.za
Ladybrand - Johan Coffee 0519234500 ldbverseker@ovk.co.za
Ladybrand - Management / Bestuur - Wimpie Fourie 0519234587 wimpief@ovk.co.za
Petrusville - Juanine Scheun 0828230212 htnverseker@ovk.co.za
Rietrivier - Juanine Scheun 0828230212 htnverseker@ovk.co.za
Voldoeningsbeampte / Compliance Officer - Bloemfontein 0514018300 kleenaerts@masthead.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bethlehem 0583031348
HOOFGROEPTELEPOS
Batterye
051 923 4573herculeso@ovk.co.za
Bemestingstowwe
051 923 4774
daniedj@ovk.co.za
Besproeiing
051 923 4579
lourentiaz@ovk.co.za
Binne en Buitebande
051 923 4573
herculeso@ovk.co.za
Bou- en Konstruksie
051 923 4579
lourentiaz@ovk.co.za
Brandstof
051 923 7631
brandstof@ovk.co.za
Buitelewe, Jag & Slag
051 923 4574
charlenelr@ovk.co.za
Dieregesondheid & Toerusting
051 923 4572
francoisvh@ovk.co.za
Elektriese Materiaal
051 923 4574
charlenelr@ovk.co.za
Gas en Antrasiet
051 923 4572
francoisvh@ovk.co.za
Hardeware
051 923 4574charlenelr@ovk.co.za
Kleindiervoeding
051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Klerasie
051 923 4574
charlenelr@ovk.co.za
Kraggereedskap
051 923 4574
charlenelr@ovk.co.za
Kruideniers
051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Landbou Chemie
051 923 4774
daniedj@ovk.co.za
Leergoedere
051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Meganisasie
051 923 4746
ockerte@ovk.co.za
Melkmasjiene & Toerusting
051 923 4572
francoisvh@ovk.co.za
Mieliemeel
051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Olie en Ghries
051 923 4579
lourentiaz@ovk.co.za
Omheiningsmateriaal
051 923 4573
herculeso@ovk.co.za
Reiningsmiddels
051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Saad
051 923 4774
daniedj@ovk.co.za
Sement
051 923 4579
lourentiaz@ovk.co.za
Tuinbenodighede
051 923 4571
vivianvs@ovk.co.za
Veevoer
051 923 4572
francoisvh@ovk.co.za
Verpakkingsmateriaal
051 923 4579
lourentiaz@ovk.co.za
Yster & Staal051 923 4573herculeso@ovk.co.za

BEMARKING

Skakel met die pers drukkersmedia (soos koerante, tydskrifte, ens.), die radio, en ander lanbouverwante organisasies.  Die doel is om in te lig asook om die korporatiewe beeld en naam van OVK effektief na buite uit te dra.


Afdeling
Kontakpersoon
Telefoonnommer
E-pos
SKAKELBEAMPTESulene Oosthuizen083 290 4529suleneo@ovk.co.za
REDAKTEUR OVK NUUSFrancois Seymore079 780 4618ovknuus@ovk.co.za
BEMARKINGS BESTUURDERChristel Basson082 775 9207christelb@ovk.co.za





Kontakbesonderhede:

Dorp
Tel
E-pos
Bloemfontein 0514447799 jan@mail.com
Ficksburg 0519337647 fkbmeg@ovk.co.za
Ladybrand - Danie de Jager 0519234774 daniedj@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Bloemfontein - John Melville 0828548795 johnm@ovk.co.za
Hanover - Jo-Anne Bester 0664850850 joanneb@ovk.co.za
Middelburg - Cor Uys 0824697517 cjuys@ovk.co.za
Port Elizabeth - Andy Botha 0828549217 abotha@ovk.co.za
Port Elizabeth - Babalwa Zepe 0414067589 babalwaz@ovk.co.za
Port Elizabeth - Cynthia Nombeko 0828549618 cnombeko@ovk.co.za
Port Elizabeth - Karen Daniel 0414067562 karend@ovk.co.za
Port Elizabeth - Pierre de Lange 0795049718 pdelange@ovk.co.za
Port Elizabeth - RWS - Heinrich Victor 0662228002 heinrichv@ovk.co.za
Port Elizabeth - Timmy Shanagan 0414067527 tshanagan@ovk.co.za
Port Elizabeth - Tink Strydom 0825551199 tinks@ovk.co.za
Swellendam - Frans Hugo 0828548916 fransh@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Port Elizabeth - Etienne Bezuidenhout 0828549120 etienneb@ovk.co.za
Port Elizabeth - RMS - Gerrit van Heerden 0828548604 gerritvh@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Aliwal North / Aliwal-Noord - Kenny Moolman 0829286743 kmoolman@ovk.co.za
Amersfoort - Gouwsie Swanepoel 0827867914 drienie.swanepoel@standardbank.co.za
Barkly East / Barkly-Oos - Frikkie Tauber 0829263826 frikkiet@ovk.co.za
Burgersdorp - Heinrich Ferreira 0827847714 heinrich903@gmail.com
Burgersdorp - Samuel Pieterse 0825727520 samuelp@ovk.co.za
Calvinia - Hannes Van Der Westhuizen 0716862777 hannesvdw@ovk.co.za
Clocolan - Johan Scholtz 0834529557 johans@ovk.co.za
Clocolan - Pieter Cloete 0824451501 pieterc@ovk.co.za
Cradock - Pierre-Martin Lombard 0792848992 pierreml@ovk.co.za
Ficksburg 0827708727 hannof@ovk.co.za
Graaff-Reinet - Flippie Ehlers 0721521136 flippiee@ovk.co.za
Ladybrand 0824453500 vincentp@ovk.co.za
Rouxville - JT Prinsloo 0827803976 jt.prinsloo71@gmail.com
Standerton – Henk Kirchner 0728059064 Henkkirchner95@gmail.com
Standerton - PM Swart 0839483345 pmswart10@gmail.com
Swellendam - Hennie Vry 0824904252 henniev@ovk.co.za
Volksrust - Frans Duminy 0823365497 duminycornell@gmail.com
Dorp
Tel
E-pos
Adelaide - Martin Lombard 0796830476 mlombard@ovk.co.za
Albertinia & Mosselbaai - Bart Nel 0609850440 bartn@ovk.co.za
Barkly-Oos / East - Brent de Coning 0828549929 082 854 9929
Beaufort-Wes/West - Hannes Olivier 0834583931 hanneso@ovk.co.za
Bethlehem - Eduan Eksteen 0764016315 eduane@ovk.co.za
Bloemfontein - John Melville 0828548795 johnm@ovk.co.za
Bloemfontein - JT Fourie 0828548620 jtf@ovk.co.za
Bredasdorp - JP Marais 0796810342 jpmarais@ovk.co.za
Bredasdorp - Stephan van der Westhuizen 0828548916 svdwesthuizen@ovk.co.za
Britstown - Marnitz Fourie 0824915183 mfourie@ovk.co.za
Bultfontein - Piet Pelser 0825645790 pietp@ovk.co.za
Burgersdorp 0838533270 theunsg@ovk.co.za
Burgersdorp - Stephen Lumsden 0828549300 sclumsden@ovk.co.za
Caledon - Marius Paulsen 0796821948 mariusp@ovk.co.za
Calvinia - Hannes van der Westhuizen 0716862777 hannesvdw@ovk.co.za
Carolina - Eben van Wyk 0795049715 ebenvw@ovk.co.za
Colesberg - Izak Nel 0828548609 ifnel@ovk.co.za
Cradock - Jonker Venter 0726415642 jonkerv@ovk.co.za
De Aar - Marnitz Fourie 0824915183 smfourie@ovk.co.za
Ermelo - JP le Roux 0828534817 jpleroux@ovk.co.za
Frankfort - Jaco Saaiman 0716730745 jacos@ovk.co.za
Graaff-Reinet - Fourie Vosloo 0828549730 fouriev@ovk.co.za
Harrismith - Frikkie Aucamp 0727958327 jacquesv@ovk.co.za
Jansenville - Andre Viviers 0716891012 andrev@ovk.co.za
Loxton & Victoria-Wes - Hannes Olivier 0834583931 hanneso@ovk.co.za
Maseru - Paul Makoanyane 0026657885909 mopelihealth@hotmail.com
Maseru / Lesotho - Seelan Pillay 26657625803 seelanp@ovk.co.za
Middelburg - Fourie Fosloo 0828549730 fouriev@ovk.co.za
Molteno - Thinus Coetzer 0836556115 tcoetzer@ovk.co.za
Moorreesburg - Riaan Rabe 0768185046 riaanr@ovk.co.za
Ottosdal - Lolie Zietsman 0828394254 loliez@ovk.co.za
Piketberg & Porterville - Morné Vry 0825540676 mvry@ovk.co.za
Porterville - Morne Vry 0825540676 mvry@ovk.co.za
Prieska - Martniz Fourie 0824915183 smfourie@ovk.co.za
Richmond - Francois Viljoen 0828115428 fviljoen@ovk.co.za
Senekal - JT Fourie 0828548620 jtf@ovk.co.za
Smithfield - Jan Marais 0795115087 janm@ovk.co.za
Sutherland - Annes Paulsen 0827700265 apaulsen@ovk.co.za
Swellendam - JG du Toit 0826583438 jgdt@ovk.co.za
Vrede - Jacques Vlok 0824563032 jacquesv@ovk.co.za
Wesselsbron - Robbie Kleynhans 0827796495 robbiek@ovk.co.za
Willowmore - Jacques du Toit 0664766247 jacquesdt@ovk.co.za
Zastron - Evan Hartley 0828202988 evanh@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Port Elizabeth - Karen Daniel (Wol/Wool) 0796829362 karend@ovk.co.za
Port Elizabeth - Luané Stapelberg (Bokhaar/Mohair) 0824989866 luanes@ovk.co.za
Dorp
Tel
E-pos
Barkly-Oos/East - Lebohang Mabetha 0764017578 nokaapskeer@ovk.co.za
Bloemfontein - Ellis Letswedi 0823752920 shradmin@ovk.co.za
Bloemfontein - Herman Maartens 0828201104 hermanm@ovk.co.za
Bloemfontein - Louise Heyns 0636923133 louiseh@ovk.co.za
Morreesburg 0764017325 weskaapskeer@ovk.co.za
Mosselbaai & Riversdal - Bart Nel 0609850440 bartn@ovk.co.za

Korporatiewe Video

OVK Korporatiewe Video 2019
OVK Korporatiewe Video 2019
Lees Meer

Dokumente

Nuutste Dokumente
Nuutste Dokumente
Lees Meer

Veilings

Veilings
Veilings
Lees Meer

OVK Nuus

OVK Nuus Junie 2022
OVK Nuus Junie 2022
Adverteer Hier Lees Meer